Protherm ile demirdöküm birleşti

Değerli demirdöküm takipçileri uzun yıllar türkiyede faailyet gösteren Protherm, Demirdöküm ile şirket evliliğini yaptı.Protherm servisleri ise tamamen demirdöküm tarafından yapılmaktadır.

Üretimini slovakyadan türk demirdöküm fabrikalarına kaydıran fabrika bu işlemle nakliyat bütçesindende kar etmekte.Vaillant grupta birleşen iki firma piyasada en ucuz segmenttede yer almakta.


Peki eski numaradanmı ulaşacağız  Protherm yetkili servis e evet protherm numarası aynı fakat demirdökümü de arayarak yine servis kaydı oluşturabilirsiniz.Size gelen servis teknikerleri mutlaka orjinal parça kullanarak protherm kombinizin arızasını yerinde çözer.Aslında 2 markanında ana sahibi Vaillanttır.

Vaillant tüm türkiyeye demirdöküm fabikasından klima,kombi ve ürün yedek  parca üretimi yaparak orta doğuda önemli bir avantaj elde etmiştir.bu sayede türkiye üzerinden daha kısa sürede ihracat yapılmaktadır.protherm slovakya ise yine kendi fabrikasndan üretimini sürdürmektedir..fakat türkiyedeki ürünler slovakya kadar kaliteli değildir.özellikle anakart ve motor arızası sık sık yasanmaktadır..

Reklamlar

Protherm ile demirdöküm birleşti” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s